Archiwum - Październik, 2011

Marta/Tomek

13 października, 2011Kategoria: Plenery | 2 komentarze »

Plener Marty i Tomka wykonaliśmy wzorowo. Młodzi byli zajęci sobą a ja robiłem swoje. Nie musiałem nic tłumaczyć. Zaskoczyło mnie to, że z niczym nie protestowali. Gdybym poprosił ich o zakończenie zdjęć następnego dnia, to by nie było problemu :) Na szczęście pogoda dopisała.

Marta/Tomek

9 października, 2011Kategoria: Śluby | Jeden komentarz »

W sobotę rozpocząłem pracę przed godziną 9.oo. Już u fryzjera dzień zapowiadał się przebojowo. Wykonaliśmy z Tomkiem mnóstwo telefonów do siebie, w celu ustalenia najdrobniejszych szczegółów. Opłaciło się ponieważ ceremonia w kościele była o 15.oo. Do tej godziny mieliśmy wszystko dopięte na ostatni guzik i zaplanowane co do minuty. Z Martą i Tomkiem rozumieliśmy się bez słów. Jeden gest i wszystko było jasne. Praca z Wami była dla mnie czystą przyjemnością. Już wkrótce fragmenty z pleneru. Zapraszam.

Marta/Tomek

3 października, 2011Kategoria: Fotografia | Jeden komentarz »

Przy ostatnim zleceniu miałem trochę więcej pracy. Podczas realizacji materiału dla Marty i Tomka zabrakło mi fotografa podczas przygotowań. Nie czekając zbyt długo pobiegłem do samochodu po aparat i wykonałem kilka zdjęć w przerwie między nagraniami. A że Tomek to mój stary znajomy, nie miał nic przeciwko ;)

Czytaj dalej »