Archiwum - Czerwiec, 2012

Ola/Adam

28 czerwca, 2012Kategoria: Śluby | Możliwość komentowania Ola/Adam została wyłączona

16 czerwca ślub Oli i Adama. Standardowo zaczynamy u fryzjera – jest 8:50. Staram się rozkładać siły bo do 02:00 sporo czasu. Ola pilnowała do samego końca, żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Full profeska. Było widać kobiecą rękę. Adaś vel Krzysztof Krawczyk – na Twój pierwszy koncert wykupuje wszystkie bilety ;) Wracajcie do zdrowia bo jeszcze plener przed nami.

Justyna/Marcin

14 czerwca, 2012Kategoria: Plenery | Jeden komentarz »

Wtorkowe popołudnie. Zdjęcia Marcin Bublewicz z Gryfic. Ponownie świetna współpraca. Zaczynamy. Kilka dni wcześniej poszukaliśmy ciekawych miejsc. Kolorowy plac zabaw przy ul.Frankowskiego, później park przy ul.Wodnej i szybki kurs na most kolejowy. Rzut okiem czy w pobliżu nie ma SOK-istów i do pracy. Kilka ujęć i w drogę do Grzybowa. Wyciągamy rower z bagażnika i… Justyna ma obawy, że sukienka wkręci się w koła. Krótka rozmowa i pracujemy dalej. Godzina 19:30 burza i deszcz uciekamy do Kołobrzegu do Galerii Hosso. Szybkie ujęcia, kawka i herbatka. 20:30 pakujemy się bo za chwilę mecz Polska-Rosja.

Justyna/Marcin

14 czerwca, 2012Kategoria: Śluby | Jeden komentarz »

Witam po krótkiej przerwie. Chwila odpoczynku i kolejne zlecenie. Miłe zaskoczenie gdy zobaczyłem w moim studiu Justynę z Marcinem. Usłyszałem: Czy zrealizuję materiał z ich ślubu? – No to do dzieła. Dzień przygotowań jak zwykle na wesoło. Pozdrawiam Panie z salonu Art-Fryz i Anię Maj ze studia wizażu Barbab ;). Dzień pełen obaw ponieważ do 14.oo padał deszcz. Później słoneczko poprawiło wszystkim nastroje. Marcinie – wspaniale mieć takich braci. Poniżej film z przygotowań z lekkim „czarnym” zabarwieniem.