Archiwum - Czerwiec, 2013

Magda i Daniel

27 czerwca, 2013Kategoria: Śluby | Jeden komentarz »

Bardzo gorąca sobota. Po pierwsze wysoka temperatura a po drugie wszystko jakoś szybko się działo. Kościół o 16.oo przygotowania od 10.30. Kołobrzeg, Trzebiatów, Nowielice, kilka kilometrów trzeba było zrobić żeby wszędzie zdążyć. Nie ma rzeczy niemożliwych ;) Wesele jak najbardziej udane a to za sprawą firmy Airdeejay oraz Romka – to jeden z zaproszonych gości, który rewelacyjnie wcielił się w weselnego choreografa – goście non stop na parkiecie. Plener już wkrótce, czekamy na pogodę.

Olga i Andrzej

13 czerwca, 2013Kategoria: Plenery | Jeden komentarz »

Na początek filmu uchwyciłem kilka kadrów w przepięknym parku nadmorskim. Lubię jego zieleń o tej porze roku. Kolejną część pleneru wykonaliśmy w… hotelu. Przestronne wnętrza, ruchome schody, panoramiczna winda i kawiarnia obrotowa. To jest to czego szukaliśmy.  Zobaczcie sami. Chciałbym podziękować dyrekcji hotelu Arka Medical Spa w Kołobrzegu za pomoc w realizacji materiału.

Olga i Andrzej

10 czerwca, 2013Kategoria: Śluby | Jeden komentarz »

Kolejny dzień na wyjeździe. Kolejny dzień uroczystych momentów. Sprawdzam grafik, wszystko się zgadza więc do dzieła. Zgromadzeni goście uśmiechnięci co napawa optymizmem. Wiele pięknych kobiet w salonie fryzjerskim – trochę mi zajęło kto jest kim i z czyjej strony ;) Później z braku odpowiedniej ilości samochodów wielka niewiadoma i ustalenia kto z kim jedzie na przygotowania – porwałem Olgę do samochodu i ruszyliśmy przed siebie… Poniżej film Olgi „Olki” i Andrzeja.

Ewelina i Bartek

5 czerwca, 2013Kategoria: Plenery | Jeden komentarz »

Godzina 18.30, słońce, woda i wiatr. Motorówką na pełnej prędkości. Szaleństwo. Pozdrowienia dla Pana Romana, któremu nie udało się wywrócić nas z łódki. Ewelina i Bartek pełni życia i zawsze uśmiechnięci. Dzięki za spędzony wspólnie czas i wrażenia do których będę często wracał.

 

 

Ewelina i Bartek

3 czerwca, 2013Kategoria: Śluby | Możliwość komentowania Ewelina i Bartek została wyłączona

Kolejna sobota pełna wrażeń ;) Pobudka 6.oo, sprawdzanie sprzętu, pakowanie do samochodu i w drogę. Start w Białogardzie. Przygotowania Eweliny jak zawsze na wesoło. Obawa o pogodę tym razem bardzo uzasadniona ponieważ Ewelina i Bartek szykowali niespodziankę dla gości. Do domu weselnego mieli przypłynąć… motorówką. Pomimo mgły niespodzianka się udała. Kolejne etapy: Byszewo, Mołtowo, Siemyśl trochę pomyliłem drogę, bateria w telefonie padła i po 170 kilometrach meta w Dźwirzynie. Jutro plener – kompletuję sprzęt i marzę o słońcu ;)